Pirastro Evah Pirazzi Gold /viola/ (NOVINKA 2014)

 
Detail zboží

Struny - struny Pirastro - violové

Cena s DPH: 4 131 - 4 254 Kč

 

Moderní violové struny se syntetickým jádrem (novinka roku 2014), které vynikají brilantním, ušlechtilým, barevným, širokým a velmi silným tónem. Jedinečná a okamžitá odezva, dlouhá životnost.

 

Struny mají moderní syntetické vícečetné jádro, které bylo vyvinuto speciálně firmou Pirastro (stejné jádro mají i struny Obligato a Evah Pirazzi). Vynikají jedinečnými dynamickými vlastnostmi, umožňují jemné tónové nuance v pianissimu a současně plnou odezvu při velkém tlaku smyčce, který plně přenáší v mohutný tón. Struny se velmi rychle intonačně a zvukově usazují a vynikají dokonalou stabilitou ladění.   

 

Moderní struna A Evah Pirazzi Gold s ocelovým jádrem a vinutím z chromové oceli je vyvinuta s důrazem na co nejdokonalejší odezvu a produkuje ušlechtilý a velký tón i v nejvyšších polohách. Struna má teplejší tónové zabarvení ve srovnání se strunou Passione. Strunu lze kombinovat s dalšími sadami, obzvlášť vhodná je pro sety Obligato, Evah Pirazzi a Passione. Všechny struny s kuličkou, struna A umožňuje její vyjmutí.

 

Novinka 2017: Struna C je dostupná také ve verzi se spřádaným jádrem (ocelové lanko) ovinutým wolframem. Struny vyniká silným a temným tónem a hloubkou. Současně okamžitě reaguje na jakýkoli podnět smyčce. Struna je zhotovena z vysoce přesných a kvalitních materiálů. Struna je univerzálně použitelná i s jinými strunami Pirastro.

 

Materiály opředení sady: A - oce/chromová ocel, D - ryzí stříbro, G - ryzí stříbro, C - wolfram/stříbro. Barevné označení strun: černá spirála na zlatém podkladě.


Pro struny je výrobcem doporučena kalafuna Evah Pirazzi Gold.

  

Varianty zboží:

kód zbožínázev zbožímaloobchodní cena
PO425021
Pirastro Evah Pirazzi Gold – viola - sada
medium
4 131,00 Kč
PO323121 Pirastro Evah Pirazzi Gold – viola – A
ocel/chromová ocel
medium
814,00 Kč
PO425221 Pirastro Evah Pirazzi Gold – viola – D
stříbro
medium
964,00 Kč
PO425321 Pirastro Evah Pirazzi Gold – viola – G
stříbro
medium
1 031,00 Kč
PO425421 Pirastro Evah Pirazzi Gold – viola – C
wolfram/stříbro
medium
1 322,00 Kč
PO323421
Pirastro Evah Pirazzi Gold - viola - C /NOVINKA/
spřádané jádro
wolfram
1 445,00 Kč
PO425091
Pirastro Evah Pirazzi Gold – viola - sada /NOVINKA/
c - wolfram
medium
4 254,00 Kč

Ceny jsou uvedeny vč. DPH 21% (kromě cen nástrojů nabízených v komisním prodeji).
Zboží lze objednat u členů Sdružení houslařských dílen a řezbářů, emailem, telefonicky nebo po registraci prostřednictvím eshopu.
Při nákupu v eshopu poskytujeme na vybraný sortiment hudebního příslušenství slevy. Ceny se slevou ze zobrazí po přihlášení.
Nabízíme i možnost velkoobchodního prodeje hudebního příslušenství (netýká se prodeje ručního nářadí). Podrobné informace naleznete zde.
Tento webový portál a objednávkový systém
provozuje společnost Pavel Celý s.r.o.
Kontakty (dotazy, připomínky, informace, objednávky):
email: pavel@cely.cz     tel.: +420 608 513 213
/ EUR

2024 Sdružení houslařských dílen a řezbářů / Pavel Celý s.r.o.