Registrace

V internetovém objednávkovém systému (eshopu) Sdružení houslařských dílen a řezbářů může nakupovat kdokoli.

Pro možnost nakupování je nutná jednoduchá registrace, v rámci které je třeba vyplnit uživatelské jméno (email) a zvolit si libovolné heslo.

V dalším kroku registrace můžete vyplnit své fakturační a doručovací údaje. Ty je ovšem možné doplnit i kdykoli v budoucnosti v sekci "Můj profil" a nebo zadat až při uskutečnění prvního nákupu.

Výrobcům a opravářům hudebních nástrojů, obchodníkům s hudebními nástroji a příslušenstvím nabízíme velkoobchodní podmínky prodeje hudebního příslušenství.

Pro nákupy prostřednictvím eshopu nabízíme u vybraných položek hudebního příslušenství slevy z maloobchodních cen. Ceny se slevou se zobrazí po registraci nebo přihlášení.

Registrační údaje
* Zvolte libovolné heslo, které budete používat pro přihlášení do internetového objednávkového systému. Heslo je možné kdykoli v budoucnosti změnit v sekci "Můj profil".
** Pokud jste obdrželi registrační kód prodejce od některého z členů Sdružení houslařských dílen a řezbářů, můžete ho vyplnit. Údaj je ale nepovinný.
*** Zaškrtněte pouze v případě, že jste výrobce a opravář hudebních nástrojů, obchodník s hudebními nástroji a příslušenstvím apod. a budete nakupovat struny a hudební příslušenství na firmu či živnost. Při registraci je nutné v rámci dalšího kroku zadat IČ a fakturační údaje firmy, jinak nemůžeme provést ověření firemního profilu. Po ověření údajů bude aktivována do 48 hodin velkoobchodní sleva (nakupování za velkoobchodních podmínek není možné ihned po registraci). Ruční nářadí nabízíme pouze v rámci maloobchodního prodeje.
**** Zaškrtněte pouze v případě, že budete nakupovat pro základní uměleckou školu, konzervatoř nebo jinou školu. Školám umožňujeme platbu na fakturu.

Informace k registraci (včetně informací o registraci obchodníků a živnostníků, kterým nabízíme velkoobchodní obchodní podmínky) naleznete zde.
Podrobný návod jak se registrovat naleznete zde.

Tento webový portál a objednávkový systém
provozuje společnost Pavel Celý s.r.o.
Kontakty (dotazy, připomínky, informace, objednávky):
email: pavel@cely.cz     tel.: +420 608 513 213
/ EUR

2023 Sdružení houslařských dílen a řezbářů / Pavel Celý s.r.o.