O nás

Ilustrace Sdružení houslařských dílen a řezbářů je neformálním uskupením profesionálních houslařů a řezbářů, kteří se rozhodli spolupracovat v rámci svých oborů.

Spolupráce zahrnuje:
  • jednotnou propagaci služeb
  • provozování společného internetového portálu s podrobnými informacemi o členech sdružení a online katalogem nabízeného zboží
  • vydávání tištěných katalogů a letáků
  • jednotnou cenovou politiku při prodeji zboží
  • osvětovou činnost (pořádání výstav, přednášek, kulturních akcí)

Poskytované služby

Našim zákazníkům nabízíme komplexní odborný servis. V rámci svých dílen a ateliérů zajišťujeme výrobu, opravy, prodej nových či starších nástrojů, strun, hudebního příslušenství a ručního nářadí. Samozřejmostí je bezplatné poradenství. Tato naše obchodní filozofie nás odlišuje od běžných obchodníků, internetových prodejců a velkoobchodů.

Tento internetový portál nabízí možnost seznámení se se službami jednotlivých houslařů a řezbářů a kompletní nabídkou strun, hudebního příslušenství a nářadí.

Výroba hudebních nástrojů Opravy a servis hudebních nástrojů Prodej nástrojů, nářadí a příslušenství

Jednotliví členové se věnují vlastní výrobní, opravářské a obchodní praxi v různých částech Čech a Moravy a díky tomu poskytují osobní servis zákazníkům z mnoha regionů. Klientelu jednotlivých houslařů tvoří orchestry, hudební školy, folklórní hudební uskupení i jednotliví profesionální či amatérští hudebníci. V oblastech, kde doposud nikdo z nás nepůsobí, jsme schopni zajistit "mobilní" servis ve formě osobní návštěvy, vyzvednutí a přivezení oprav.

Zboží z naší nabídky prezentované na tomto portálu lze zakoupit u jednotlivých prodejců (členů sdružení) a nebo objednat prostřednictvím internetového objednávkového systému a nechat zaslat poštou. Více informací k objednávkovému systému naleznete zde.

Internetový portál

Pro vstup na náš internetový portál lze využít kromě hlavní adresy www.houslari-rezbari.cz také přímé odkazy do tří hlavních sekci rozdělených podle profesního zaměření zákazníků:


Katalog

Katalog Sdružení houslařských dílen a řezbářů (12 stran/formát PDF) s výběrem nabídky strun, hudebního příslušenství a ručního nářadí pro houslaře a řezbáře naleznete zde.
Tento webový portál a objednávkový systém
provozuje společnost Pavel Celý s.r.o.
Kontakty (dotazy, připomínky, informace, objednávky):
email: pavel@cely.cz     tel.: +420 608 513 213
/ EUR

2024 Sdružení houslařských dílen a řezbářů / Pavel Celý s.r.o.