Sada dlát DICK® CRYO bm1 /kožené pouzdro/ (6 ks) /NOVINKA/

 
Detail zboží
Detail zboží

Truhlářská dláta - evropská truhlářská dláta - sady dlát

Cena s DPH: 9 606 Kč

 

Dláta z kryogenicky upravené oceli s rukojeťmi zhotovenými z nového typu materiálu bm1.

 

Rukojeť je sestavena z mnoha jednotlivých vrstev březové kůry. Tím je docíleno velké trvanlivosti a dalších pozitivních vlastností materiálu. Barva a textura rukojetí je silně proměnlivá, každé dláto je tak originál.

 

Patentovaný výrobní proces klade důraz na optimální vlastnosti materiálu a zajišťuje, že dláta jsou velmi stabilní a vynikají nízkou hmotností. Bm1 je ve srovnání s jinými přírodními materiály tvarově stabilní, a to i při změnách vlhkosti. Jednotlivé kotouče březové kůry jsou vzájemně slepeny a fixovány k masivnímu nárazuvzdornému jádru z habrového dřeva.

 

Tento mimořádně odolný materiál je vyrobený udržitelným a ekologickým způsobem a je snadno ošetřitelný. Současně odpuzuje vodu a pot, neklouže a dobře padne do ruky, je antiseptický a odolává plísním.

 

Délka čepele  95 - 105 mm, celková délka 260 - 280 mm, tloušťka čepele 3 - 6 mm. Sadu tvoří dláta o šířkách 6 / 10 / 12 / 16 / 20 / 26 mm (jednotlivá dláta naleznete zde). Sada dodávána v koženém rolovacím obalu (obal je zhotoven z kvalitní hovězí kůže, dláta jsou v obalu fixována elastickými pásy, které zabraňují jejich pohybu, masivní zavírací řemeny). 

 

 

 

 

 

Dláta značky DICK® nabízejí díky speciální formě čepele a optimálně tvarované rukojeti dokonalou symbiózu funkčnosti a ergonomie. Díky jedinečné kvalitě oceli jsou dláta snadno brousitelná a přitom vynikají dlouhou trvanlivostí ostří.

 

Materiál: chrom vanadiová ocel s vysokým podílem uhlíku (tvrdost 59 - 60 HRC).


- speciálně vyvinutá rukojeť pro všechny typy truhlářských prací

- odolná rukojeť z materiálu bm1 s jádrem z německého habrového dřeva

- masivní ocelová objímka mezi čepelí a rukojetí

- provedení dláta Cryo (ocel je kryogenicky upravena při -185°C a následně kalena) pro jemné ostří a dlouhou životnost

- skosení čepele (zužující se směrem k rukojeti) minimalizuje tření a usnadňuje tvorbu konstrukčních spojů (nehrozí poškození hran).

Varianty zboží:

kód zbožínázev zbožímaloobchodní cena
DM701717 Sada dlát DICK® CRYO bm1
6 ks
kožené pouzdro
9 606,00 Kč

Ceny jsou uvedeny vč. DPH 21% (kromě cen nástrojů nabízených v komisním prodeji).
Zboží lze objednat u členů Sdružení houslařských dílen a řezbářů, emailem, telefonicky nebo po registraci prostřednictvím eshopu.
Při nákupu v eshopu poskytujeme na vybraný sortiment hudebního příslušenství slevy. Ceny se slevou ze zobrazí po přihlášení.
Nabízíme i možnost velkoobchodního prodeje hudebního příslušenství (netýká se prodeje ručního nářadí). Podrobné informace naleznete zde.
Tento webový portál a objednávkový systém
provozuje společnost Pavel Celý s.r.o.
Kontakty (dotazy, připomínky, informace, objednávky):
email: pavel@cely.cz     tel.: +420 608 513 213
/ EUR

2021 Sdružení houslařských dílen a řezbářů / Pavel Celý s.r.o.