Kladivo Genno s motivem draka

 
Detail zboží
Detail zboží

Kladiva - japonská kladiva

Cena s DPH: 5 525 Kč

 

Draci jsou považováni za jedny z nejstarších a nejsilnějších japonských mýtických postav a často jsou váženým talismanem i symbolem císařské moci.

 

Hlava tohoto kladiva je kombinací práce japonského kovářského mistra a zkušeného kovorytce. Jakmile kovář v ohni vytvaruje výkovek hlavy, kovorytec vygravíruje matně finišovaný povrch střední části, která pohlcuje údery, za použití kladiva a rydla, na její jedné straně. Pro dosažení patřičného efektu je drak Ryu přepracován několikrát až do požadované hloubky.

 

Toto vynikající kladivo doplňuje topůrko vyrobené z japonského červeného dubu. Rovná a zaoblená plocha. Každá hlava kladiva nese podpis mistra kováře. Dodává se s obalem z červené bavlny.

 

Hmotnost hlavy 375 g, celková délka 360 mm.

Varianty zboží:

kód zbožínázev zbožímaloobchodní cena
DM714206 Kladivo Genno s motivem draka 5 525,00 Kč

Ceny jsou uvedeny vč. DPH 21% (kromě cen nástrojů nabízených v komisním prodeji).
Zboží lze objednat u členů Sdružení houslařských dílen a řezbářů, emailem, telefonicky nebo po registraci prostřednictvím eshopu.
Při nákupu v eshopu poskytujeme na vybraný sortiment hudebního příslušenství slevy. Ceny se slevou ze zobrazí po přihlášení.
Nabízíme i možnost velkoobchodního prodeje hudebního příslušenství (netýká se prodeje ručního nářadí). Podrobné informace naleznete zde.
Tento webový portál a objednávkový systém
provozuje společnost Pavel Celý s.r.o.
Kontakty (dotazy, připomínky, informace, objednávky):
email: pavel@cely.cz     tel.: +420 608 513 213
/ EUR

2023 Sdružení houslařských dílen a řezbářů / Pavel Celý s.r.o.