UV komora Herdim® /NOVINKA/

 
Detail zboží
Detail zboží

Speciální nářadí a pomůcky - UV komory k sušení laků

Cena s DPH: 11 346 Kč

 

UV komora pro sušení olejových laků Herdim. Téměř všechny olejové houslařské laky vyžadují relativně zdlouhavý přírodní způsob schnutí nebo umělé vysoušení pomocí UV záření. UV lampa slouží k rychlejšímu a lepšímu schnutí.

 

Komora je osazena zdrojem UV záření (40 W) a elektromotorem s velmi pomalým převodem (cca 1 otočka za minutu). UV lampa produkuje také přiměřené množství ozónu, který je pro sušení laku nezbytný. Doba celkového sušení v UV komoře je, podle typu použitého laku, obvykle 12 - 24 hodin.

 

Manipulace se zařízením je velmi jednoduchá. Bezprašné prostřední pro vysychání laku nástroje je zajištěno krytem komory. Díky UV záření nevzniká v komoře výrazné zbytkové teplo, i po 24 hodinách dosahuje teplota uvnitř komory max. 32°C.

 

Maximální rozměry nástroje: šířka 245 mm, délka 645 mm, 230 V.

 

 

Varianty zboží:

kód zbožínázev zbožímaloobchodní cena
DM736100
UV komora Herdim®
11 346,00 Kč
DM736110 Náhradní UV lampa 1 376,00 Kč

Ceny jsou uvedeny vč. DPH 21% (kromě cen nástrojů nabízených v komisním prodeji).
Zboží lze objednat u členů Sdružení houslařských dílen a řezbářů, emailem, telefonicky nebo po registraci prostřednictvím eshopu.
Při nákupu v eshopu poskytujeme na vybraný sortiment hudebního příslušenství slevy. Ceny se slevou ze zobrazí po přihlášení.
Nabízíme i možnost velkoobchodního prodeje hudebního příslušenství (netýká se prodeje ručního nářadí). Podrobné informace naleznete zde.
Tento webový portál a objednávkový systém
provozuje společnost Pavel Celý s.r.o.
Kontakty (dotazy, připomínky, informace, objednávky):
email: pavel@cely.cz     tel.: +420 608 513 213
/ EUR

2023 Sdružení houslařských dílen a řezbářů / Pavel Celý s.r.o.