Registrace

Pro možnost nakupování v internetovém objednávkovém systému Sdružení houslařských dílen a řezbářů je nutná registrace, v rámci které je třeba vyplnit uživatelské jméno (email) a zvolit si libovolné heslo.

V dalším kroku registrace můžete vyplnit své fakturační a doručovací údaje. Ty je ovšem možné doplnit i kdykoli v budoucnosti v sekci "Můj profil" a nebo zadat až při uskutečnění prvního nákupu.

Pro nákupy prostřednictvím internetového objednávkového systému nabízíme zákazníkům u vybraných položek hudebního příslušenství slevu (2 – 10%) z maloobchodních cen. Ceny se slevou se zobrazí po registraci nebo přihlášení.

Registrační údaje* Zvolte libovolné heslo, které budete používat pro přihlášení do internetového objednávkového systému. Heslo je možné kdykoli v budoucnosti změnit v sekci "Můj profil".
** Pokud jste obdrželi registrační kód prodejce od některého z členů Sdružení houslařských dílen a řezbářů, můžete ho vyplnit. Údaj je nepovinný.
*** Zaškrtněte pouze v případě, že budete nakupovat na firmu či živnost (jste obchodník, výrobce a opravář hudebních nástrojů apod.). Při registraci je nutné v rámci dalšího kroku zadat IČ a fakturační údaje firmy, jinak nemůžeme provést ověření firemního profilu. Po ověření údajů bude aktivována do 48 hodin velkoobchodní sleva (nakupování za velkoobchodních podmínek není možné ihned po registraci).
**** Zaškrtněte pouze v případě, že budete nakupovat pro základní uměleckou školu nebo konzervatoř. Školám umožňujeme platbu na fakturu.

Informace k registraci (včetně informací o registraci obchodníků a živnostníků, kterým nabízíme velkoobchodní obchodní podmínky) naleznete zde.
Podrobný návod jak se registrovat naleznete zde.

Tento webový portál a objednávkový systém
provozuje společnost Pavel Celý s.r.o.
Kontakty (dotazy, připomínky, informace, objednávky):
email: pavel@cely.cz     tel.: +420 608 513 213
/ EUR

2016 Sdružení houslařských dílen a řezbářů / Pavel Celý s.r.o.