Kladivo z damaškové oceli

 
Detail zboží
Detail zboží

Kladiva - japonská kladiva

Cena s DPH: 17 489 Kč

 

Toto esteticky a funkčně dokonalé kladivo z damaškové oceli je důkazem, že i prastaré nářadí z dob počátků civilizace lze povýšit na vysoce sofistikovaný nástroj, navzdory svému archaickému vzhledu.

 

Částečně kalené úderné plochy jsou kovářským svářením spojeny s měkčím základní hlavou kladiva. Toto řešení omezuje odskočení kladiva a tím pádem i vibrace přenášené na zápěstí.

 

Mistrovská kovářská práce si hraje s okouzlujícím barevným kontrastem leštěných ploch žluté oceli a měkčího středu vyrobeného z 25-vrstvé damaškové oceli.

 

Ebenová násada s decentní povrchovou úpravou podtrhuje vysokou japonskou estetiku a nechává vyniknout hlavu kladiva, která nese gravírovaný podpis mistra. Rovná a zaoblená plocha. Dodává se včetně kvalitního dřevěného pouzdra.

 

Hmotnost hlavy 375 g, celková délka 360 mm. 

Varianty zboží:

kód zbožínázev zbožímaloobchodní cena
DM705692 Kladivo z damaškové oceli 17 489,00 Kč

Ceny jsou uvedeny vč. DPH 21% (kromě cen nástrojů nabízených v komisním prodeji).
Zboží lze objednat u členů Sdružení houslařských dílen a řezbářů, emailem, telefonicky nebo po registraci prostřednictvím eshopu.
Při nákupu v eshopu poskytujeme na vybraný sortiment hudebního příslušenství slevy. Ceny se slevou ze zobrazí po přihlášení.
Nabízíme i možnost velkoobchodního prodeje hudebního příslušenství (netýká se prodeje ručního nářadí). Podrobné informace naleznete zde.
Tento webový portál a objednávkový systém
provozuje společnost Pavel Celý s.r.o.
Kontakty (dotazy, připomínky, informace, objednávky):
email: pavel@cely.cz     tel.: +420 608 513 213
/ EUR

2022 Sdružení houslařských dílen a řezbářů / Pavel Celý s.r.o.